ЗНИЖКИ ДО 30%

Отримуйте знижки та бонусні пакети підтримки купуючи довгострокові ліцензії CRM Бітрікс24

Замовити

Майбутнє настало

Не чекайте коли майбутнє настане у всіх, крім вас!

Замовте чат-бота вже сьогодні!

Що вміє бот?

широкі можливості

Бота можна навчити будь-яких дій. Він може спілкуватися з клієнтом на задані теми по заздалегідь запрограмованому сценарію, вести клієнта крізь воронку до продажу. Він може повідомляти про наявність товарів, дебіторської заборгованості, обсягом продажів за період. Він може створювати документи продажу, вносити інформацію по клієнту, підтверджувати знижку. Чат-бот може стати надійним помічником у вашому бізнесі.

як це працює?

гібкість і комфорт

Ваш персональний сучасний помічник може працювати з різними каналами комунікації. Це може бути 1С:підприємство, сайт з будь-якою системою управління, Бітрікс24, самописна база або інший бот. Головне, що бот працює на будь-якому пристрої, де є хоча б мінімальний Інтернет.

Які платформи підтримує?

Мультиплатформеність

Розвиток месенджерів і платформ для сайтів кидає виклик бізнесу. Встигати спілкуватися з клієнтом необхідно у всіх каналах. Чат-боти в Viber, Telegram, WhatsApp, FB, Мessenger та інших відкритих лініях готові приймати клієнтів в режимі 24/7. Чат-ботам не потрібен відпочинок, незважаючи на якій платформі вони працюють.

від ідеї до реалізації

крок за кроком

Всього кілька кроків відокремлює Вас від впровадження сучасних інформаційних технологій у Вашому бізнесі. Чат-боти актуальні для будь-яких каналів комунікації, платформ, завдань. Але головний крок - прийняти рішення, що Ви хочете впровадити ботів в свою справу!

крок 1. Ідея

Для початку необхідно описати ідею. Що хочемо отримати. Яким шляхом. З яких джерел брати інформацію.

крок 2. Аналіз

Наступним етапом ми аналізуємо ідею, допрацьовуємо її. Як результат у нас з'являється концепція майбутнього проекту.

крок 3. технічне завдання

В технічному завданні ми описуємо логіку, інтерфейс і технічні аспекти реалізації.

крок 4. програмування 

Цей етап як чаклунство - якщо рецепт правильний, то й результат буде хороший. Наш рецепт ми підготували на попередньому етапі.

крок 5. тестування та доробка

Незважаючи на ідеальне ТЗ і якісне програмування, треба знайти всі помилки і усунути їх.

крок 6. іновація та розвиток

Тепер залишається тільки використовувати свого помічника. Але дійсно якісний продукт виходить за рахунок постійних апгрейдів. Тому, перехід до кроку 1.

Прийшов час прийняти рішення

Але якщо залишилися питання, наша команда з задоволенням на них відповість!