Найкраща альтернатива Бітрікс24 для повноцінної автоматизації, випадок успішної інтеграції Odoo: кейс Велті

ВЕЛТІ

Компанія "ВЕЛТІ" є офіційним ексклюзивним представником турецького виробника ТМ "EMES" в Україні. Компанія займається широким асортиментом промислових колісних опор, коліс та роликів, а також промислової фурнітури.

Проблема

До нашого впровадження "ВЕЛТІ" користувалися CRM системою Бітрікс 24, як і багато бізнесів досі. Компанія прийняла рішення відмовитися від російського ПЗ у зв'язку з повномасштабним вторгненням та припиненням техпідтримки й зіштовхнулися з пошуком простої у використанні та функціональної альтернативи.

Що запропонували клієнту

З даною проблемою може автоматизовано впоратися повноцінний програмний продукт для бізнесу на базі Odoo, розроблений для управління бухгалтерією та фінансами, роботу з персоналом, продажі, маркетинг та багато іншого. Нашим бізнес-аналітиком було проведено попередній аналіз, розібрано робочі процеси клієнта, описано їх суть, та як вони можуть у перспективі накладатися на цю систему, яка допоможе їх вирішити. Після погодження з клієнтом було реалізовано:
Єдина СRМ-система із простором, куди через інтеграції з сайтом на WIX, потрапляють замовлення, можна вести складський облік по товарам, управляти закупками та обліком співробітників.
Впровадження системи зайняло 20 робочих днів, у реалізації проекту брала участь наша команда у складі проджект-менеджера, аналітика, інтегратора та розробника з досвідом роботи з Odoo.

Реалізований функціонал у CRM системі

● Контроль складських залишків – в системі співробітники мають можливість відслідковувати рух товарів по складам та проводити аналітику по продажам;
● Автоматизація фінансів - замовник отримав можливість фіксувати в угодах всі прибутки та виводити базову звітність;
● Єдина база клієнтів із історією взаємодії – може використовуватися в обох напрямках бізнесу (працевлаштування і легалізація - обидва відділи працюють в системі і не заважають одне одному).

Отриманий результат

Після впровадження CRM системи Odoo та її інтеграції із робочими процесами компанії "ВЕЛТІ", були зафіксовані наступні результати::
● З’явилася системність та чіткість у контролі складських залишків;● Фінансова звітність та облік стали більш простими та автоматизованими;● Менеджери стали ефективнішими, завдяки чому не пропускають важливі етапи та завдання;● Зросла задоволеність клієнтів швидким та точним обслуговуванням завдяки розділенню роботи відділів.

Маєте схожу проблему?

Ми готові вам допомогти! Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію по автоматизації вашої компанії!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Контакти

Ми працюємо 100% поза офісом, тож зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом та ми організуємо Онлайн зустріч.

Телефон

Телеграм

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.