Як чат-бот допоможе полегшити та пришвидшити спілкування з клієнтами: кейс по криптообміннику One Exchange bot

Замовник

Замовник прийняв рішення залишитися анонімним.

Проблема

Клієнт зіштовхнувся з проблемою перенавантаження себе та свого помічника через стрімке збільшення потоку заявок. Була потреба делегувати менеджеру спілкування із замовниками, але це була всього одна людина, тож виникло питання: як пришвидшити та автоматизувати його роботу?

Що запропонували клієнту

Автоматизувати спілкування з клієнтами ефективно допоможе впровадження чат-боту з інтеграцією з CRM системою InBoost. Нашим бізнес-аналітиком було проведено попередній аналіз, розібрано робочі процеси клієнта, описано їх суть, та як вони можуть у перспективі накладатися на чат-бот, який допоможе їх покращити. Після погодження з клієнтом було реалізовано:
Чат-бот у 4 месенджерах (фейсбук, телеграм, інстаграм, вайбер) з єдиним воркфлоу та інтеграцією з CRM системою для спілкування по всім чатам з одного вікна.

Розробка та впровадження бота зайняло 14 робочих днів, у реалізації проекту брала участь наша команда у складі проджект-менеджера, аналітика, інтегратора та розробника з досвідом роботи з InBoost.

Реалізований функціонал у CRM системі

● Все в одному вікні - менеджер має змогу відповідати на запити клієнтів зі всіх месенджерів одночасно, працюючи лише в одному вікні;● Можливість залишати реферальне посилання - у клієнта є своя історія та система бонусів;● Автоматизація криптообміну - клієнт має змогу зручно та швидко самостійно відкривати та завершувати запити.

Отриманий результат

Замовник після розробки та впровадження чат- бота та його інтеграції із CRM системою та поштовими сервісами зафіксувала наступні результати:● Швидкість обробки запитів клієнтів зросла у 2 рази;● Покращилася якість обробки, менше втрат даних та запитів, що дублюються;● Збільшився робочий темп - менеджер встигає обробляти вхідні запити навіть у пікові періоди;● Зросла задоволеність клієнтів швидким та зручним обслуговуванням, збільшився їх потік завдяки рекомендаціям.

Маєте схожу проблему?

Ми готові вам допомогти! Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію по автоматизації вашої компанії!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Контакти

Ми працюємо 100% поза офісом, тож зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом та ми організуємо Онлайн зустріч.

Телефон

Телеграм

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.