Спеціальна пропозиція

ЕКСПРЕС - САЙТ

Сайт, підключений до CRM

всього за 5 000 грн

швидкий запуск проекту

Ви отримуєте лендінг або мультілендінг (до 3 сторінок) за фіксованою ціною. Ми описуємо з вами стандартизоване ТЗ, обираємо цілі, шаблон, кольори та модель поведінки контактних кнопок. Контент ви надаєте самостійно або замовляєте у нас. Ви можете внести до 15% змін.

Замовити консультацію
3
дні
Простий та ефективний конструктор сайтів

Можливості

Швидкий старт

Розробка Інтернет страниці на конструкторі Бітрікс24.Сайти займає від 3х днів. Якщо контент готовий, то можливо зібрати сайт з нуля за декілька годин.

Широкі можливості

Розширення стандартних блоків конструктору сайтів Бітрікс24 завдяки функції СУПЕРБЛОК та блоку з HTML дозволяє виходити за рамки стандартних можливостей.

Адаптивність

Всі сайти відразу адаптовані під всі типи екранів. Можливо налаштувати відображення окремої версії сайту для кожного типу пристрою.

Хостинг та домен в комплекті
Вам не потрібно купувати хостинг для Бітрікс24.Сайти, бо він вже входить до будь-якого пакету починаючи з безкоштовного. А в комерційних тарифах ще й домен в подарунок!
Інтеграція з CRM

Проста та надійна інтеграція з CRM Бітрікс24 дозволить не втратити жодного звернення з сайту та підвищити продажі на 30%.

Готовий к SEO просуванню
Бітрікс24.Сайти мають вбудовані механізми SEO просування та наскрізної аналітики.
Вигідно, швидко, комфортно

Ціни

Лендінг

Односторінкові сайти для швидкого захвату клієнту. Підходять для компаній зі зрозумілою унікальною торговою пропозицією або рекламних компаній продукту.


від 10 000 грн / 15 днів

Мультілендінг

Багатосторінкові сайти для поширеного представлення компанії, кожна сторінка котрих працює на швидкий захват клієнта. Підходять для компаній, що мають декілька унікальних торгових пропозицій.


20 000 грн / 25 днів

Корпоративний сайт

Повноцінний гібридний сайт - лендінгові сторінки для швидкого приземлення клієнта та сторінка з SEO контентом для органичного просунення в Інтернет. Підходять для довгострокової стратегії розвитку або для складних проектів.


від 30 000 грн / 25 днів

Сайти нашої розробки

Портфоліо

Шаг за шагом

Етапи

Шаг 1. Консультація


Шаг 2. Пропозиція


Шаг 3. Узгодження завдання
Шаг 4. Розробка
Шаг 5. Тестування та виправлення
Шаг 6. Здача проекту