ЗНИЖКИ ДО 30%

Отримуйте знижки та бонусні пакети підтримки купуючи довгострокові ліцензії CRM Бітрікс24

Замовити

Зробіть яскравий сайт

Ми розробимо для Вашого бізнесу веб сайт будь-якої складності: Landing page, Інтернет магазин, візитка, корпоративний портал, E-commerce, тощо

Ми створюємо сайти з 2017 року

Ми спеціалізуємося на розробці веб ресурсів на системі управління сайтами BITRIX. Всього за 4 кроки Ви отримаєте робочий інструмент, що зможе підвищити ефективність вашого бізнесу.

Ви опишіть нам свою ідею, свій бізнес і процеси. А ми запропонуємо Вам концепцію, засновану на досвіді минулих розробок. Вам залишиться тільки надати контент і підписати договір, щоб перейти до наступного кроку.

Після затвердження концепту і підписання договору ми приступимо до процесу розробки сайту. За рахунок використання шаблонів цей процес не займе багато часу.

Один з найважливіших етапів - спільне тестування. Ми віднімаємо спільно з Вами тексти, проклікаемо кнопки і заповнимо форми, попрацюємо з кошиком і оплатою, щоб вичистити всі помилки і здати Вам ідеальний продукт.

На цьому етапі ми піднімемо швидкість Вашого сайту за технологією "композитний сайт" - технології від BITRIX для миттєвого завантаження сторінок.

ЗАМОВТЕ САЙТ У НАС!

Купуйте ліцензію CMS Bitrix управління сайтом та отримайте бонусом пакет технічної підтримки!

Замовити